Zajęcia

Aby zapewnić dzieciom optymalne warunki do rozwoju stworzyliśmy następujący podział na grupy:

Grupa mini-aerial

Zajęcia dedykowane dla dzieci w wieku 6-8 lat, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z aktywnością ruchową jaką jest akrobatyka powietrzna. Małymi kroczkami wprowadzamy najmłodszych w świat podniebnych akrobacji, oswajamy z pozycjami odwróconymi i i przyrządami akrobatycznymi. Wypracowujemy do perfekcji podstawowe figury i kształtujemy dobre nawyki, które procentują w przyszłym procesie treningowym.

Grupa początkująca

Grupa dla dzieci, które po raz pierwszy w życiu spotykają się z akrobatyką powietrzną na szarfach i nie mają wcześniejszego warsztatu gimnastycznego. Jest to pierwszy stopień wtajemniczenia, podczas którego systematycznie rozbudowujemy bazę poznanych figur. Już na tym etapie zapoznajemy dzieci z różnymi przyrządami akrobatycznymi takimi jak: koła, trapez statyczny, hamak, pasy powietrzne itp.

Grupa średnio-zaawansowana

Grupa dla dzieci, które uczęszczają na zajęcia minimum rok (wyjątkiem są osoby, które posiadają kilkuletni warsztat gimnastyczny). Oprócz zajęć na szarfach równoległe rozwijamy umiejętności na innym wybranym rekwizycie akrobatycznym (solo lub w duecie). Dzieci wykazujące się dużą pracowitością, zaangażowaniem w zajęcia, kreatywnością oraz wysokim poziomem umiejętności akrobatycznych otrzymują możliwość przejścia do grupy sportowo-pokazowej.

Grupa sportowo-pokazowa

Miejsce dla dzieci wyróżniających się wysokim poziomem umiejętności akrobatycznych. Treningi w tej grupie mają na celu, oprócz nieustannego podnoszenia umiejętności akrobatycznych, również przygotowanie dzieci do startu w zawodach sportowych na szczeblu ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Uczestnicy tej grupy są angażowani w realizację różnorodnych kreatywnych projektów, min. tworzenie oprawy artystycznej wydarzeń kulturowych, eventów oraz reprezentują szkołę na zewnątrz podczas festiwali oraz konkursów.

ZAPISZ SIĘ