Oprawa artystyczna

Vertykalna to nie tylko regularne zajęcia, ale również oprawa artystyczna wydarzeń, będąca połączeniem sztuki cyrkowej, tańca, muzyki i światła. Tworzymy zapierające dech w piersiach, podniebne choreografie na wymyślnych przyrządach akrobatycznych, które udoskonalą i nadadzą artystycznego charakteru Twojej imprezie.

Podczas jakich wydarzeń współpracujemy?

Zajmujemy się oprawą artystyczną  eventów, imprez firmowych i sportowych, gal jubileuszowych, pokazów mody, festiwali, konferencji biznesowych, ceremonii otwarcia nowych obiektów, czy też produkcją pełnometrażowych spektakli i przedstawień. Występujemy zarówno na scenach zamkniętych jak i w plenerze.

W ofercie posiadamy:

Szarfa solo lub w duecie – pokaz powietrznych umiejętności na jedwabnej tkaninie. Magiczna historia opowiedziana przez samotną akrobatkę czy pokaz siły i precyzji zaprezentowany przez podniebny duet? Sam zdecyduj, która wersja bardziej pasuje do Twojego wydarzenia.

Koło solo lub w duecie – siła, gibkość, precyzja i synchronizacja ruchów w połączeniu z olśniewającym kostiumem i muzyką tworzą niesamowite widowisko. Wymyślna choreografia jednej lub dwóch artystek w niczym zaklętym pierścieniu sprawi, że Twoje wydarzenie długo zapadnie w pamięć zgromadzonej publiczności.

Koszt prezentacji scenicznej zależy od czasu trwania show oraz ilości zaangażowanych w projekt artystów. W celu ustalenia indywidualnej wyceny zapraszamy do kontaktu.

 


Formularz kontaktowy: