O mnie

Sportowy typ od zawsze

Nie pamiętam w swoim życiu okresu, w którym nie byłoby radości z aktywności fizycznej. Czasami myślę, że to już nawyk. Taki pozytywny. Z którego nigdy nie chcę zrezygnować.
Sport stał się dla mnie czymś więcej niż tylko wysiłkiem w czystej postaci. W liceum ciężkie treningi kształtowały charakter, a na studiach pozwalały przetrwać trudny czas.

Zanim na dobre zachłysnęłam się akrobatyką powietrzną, na kilka związałam się z wrocławskim środowiskiem wspinaczkowym. Prowadziłam zajęcia dla dzieci na największej ścianie wspinaczkowej w Polsce.
Chęć uzupełnienia treningu wspinaczkowego ale i zwykła ciekawość, pchnęły mnie na zajęcia jogi powietrznej. Wtedy po raz pierwszy zetknęłam się z ćwiczeniami wykonywanymi w powietrzu. Zakochałam się! Grawitacja przestała istnieć!

Wkrótce zostałam certyfikowanym instruktorką jogi powietrznej, ale przede wszystkim rozpoczęłam intensywnie trenować akrobacje na szarfach.

Czuję, że robię coś pięknego i czystego. Że znalazłam coś czemu chcę poświęcać cały swój czas i energię.

Dlaczego taniec na szarfie?

W chustach wertykalnych najbardziej zafascynowało mnie ich dwojakie przeznaczenie.

Z jednej strony pozwalają na niezwykle efektywny trening fizyczny. Taki który wzmacnia i uelastycznia mięśnie. Pozwala nabrać większej świadomości własnego ciała.

Z drugiej strony mogą stać się atrybutem, służącym do wyrażania i nazywania emocji.

Takim, który skłania nas do poszukiwania w sobie  wewnętrznej siły i odwagi.

Sam możesz zdecydować czym dla Ciebie stanie się szarfa.

Dlaczego stworzyłam Vertykalną?

  • Bo jestem sportowcem, kocham ruch i głęboko wierzę, że każdy może czerpać radość ze sportu.
  • Bo mam naturę marzycielki, która realizowała wizję stworzenia miejsca dla rozwoju dzieci  dorosłych.
  • Bo jestem idealistką, która zapragnęła skupić wokół siebie ludzi z pasją, którzy tak samo jak ja pragną rozwoju dla swojego ciała.

Wspólnym mianownikiem tych cech jest Vertykalna. Miejsce w którym podzielę się wiedzą i doświadczeniem z innymi. W którym atmosfera zaufania i zrozumienia jest największą wartością.